Презентация книги
«Как найти хорошую работу и управлять своими деньгами»

Одесса, 21 июля 2010 г.
Пресс-релиз

21.07.2010 року в Одеському міському центрі зайнятості відбулася неординарна та цікава подія: презентація книги «Як знайти гарну роботу та керувати своїми грошима», авторами якої є Сергій Бєляєв та Володимир Тимченко. Автори книги  мають неабиякий досвід в утворенні та розвитку власного бізнесу : Сергій Бєляєв – директор кадрової компанії «Навігатор», ініціатор і координатор Асоціації регіональних кадрових агентств України, Володимир Тимченко – один з перших незалежних фінансових консультантів в Україні, працював у крупній дистрибьютерській компанії України,  автор публікацій у таких виданнях, як «Газета По - Київські», «Деньги  UA» та інших.

Один із авторів книги – Бєляєв Сергій Янович особисто завітав до Одеського  центру зайнятості на прохання управління молодіжної та сімейної політики Одеської міської ради та Одеського міського центру зайнятості. На презентацію було запрошено безробітних, які перебувають на обліку у центрі зайнятості та шукачів роботи міста Одеси. Сталося так, що більшість аудиторії склала молодь,  і це було дуже доречно, адже саме молодь потребує кваліфікованих порад,  консультацій щодо пошуків роботи.

Через руки кадрових агенцій під керівництвом Сергія Бєляєва пройшло тисячі шукачів роботи. Команді авторів довелося накопичити великий досвід,    яким вирішено було поділитися. Автор книги презентував методику пошуку роботи, наголосивши, що пошук роботи, перш за все, також робота. До пошуку роботи потрібно готуватися, під час цього процесу проявляти наполегливість, використовувати різноманітні способи.

Відмітивши той факт, що аудиторія зібралась молодіжна, Сергій Бєляєв побажав молодим людям якнайскорішого працевлаштування, адже, працюючи навіть не по спеціальності, молода людина набуває досвід у спілкуванні, напрацьовує  контакти, це все знадобиться у подальшому трудовому житті. Зараз серед молоді поширюється бажання здобувати не одну, а декілька вищих освіт,  відкладаючи спробу набути досвід на практиці на потім. « - Не треба гнатися за теорією, – дав пораду автор книги, -  ідіть працювати, а знання добувайте самостійно». Дійсно, як показує практика, роботодавець, насамперед,  звертає увагу на мотивацію до праці шукача роботи, його націленість на результат, працелюбність, задатки лідера. Приваблює знання мов майбутнього працівника, професійні знання, бажання працювати у колективі, і наостаннє  - наявність диплому.

Поради молодим надавали і інші учасники презентації - директор Одеського міського центру зайнятості Липовська С.О. та заступник начальника управління молодіжної та сімейної політики Носов В.В. Зокрема, директор центру зайнятості Світлана Липовська порекомендувала молодим  людям навчитися презентувати себе за допомогою послуг центру зайнятості: це можливість працевлаштування за допомогою дотації, здобути додаткові  навички та знання за допомогою курсів. Молодим шукачам роботи пропонується за певних умов відкрити власну справу.
Наприкінці кожен учасник заходу отримав у подарунок книгу, порадами якої зможе скористатися. Багато нового і цікавого почули юнаки та дівчата на презентації книги.  

Мета подібних заходів - інформування молоді щодо особливостей працевлаштування в сучасних умовах, допомога подолати труднощі, які виникають в процесі пошуку роботи, активізація зусиль молодих людей та підвищення  їх відповідальності щодо влаштування подальшого життя.

Заказать книжный вариант (38 грн.)

Заказать электронный вариант (25 грн.)

 
 
     
алые паруса билеты на теплоход . купить мобильный телефон в Краматорске